KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2014-11-07 Laba diena. Noreciau paklausti kuri kamstine danga labiausiai tinka virtuves grindims ir kuri vonios. Taip pat noriu paklausti, kuo padengta grindu danga yra atsparesne, alyva, laku ar vasku. Ir kas ekologiskiau. Aciu

Laba diena,

Dėkojame už klausimą. Beveik visais atvejais geriau naudoti klijuojamą kamštinę dangą. Ji komfortiškesnė bei mažiau jautri drėgmei. Tik ją pakloti kiek sudėtingiau. Drėgnose patalpose ( vonioje ) rekomenduojame naudoti tik klijuojamą kamštinę dangą, kurią dar reikia lakuoti po suklojimo. Tuomet užsisandarina visas paviršius ir tiesioginis vanduo pakliūnantis ant paviršiaus nekenkia dangai ir jos siūlėms, tačiau stovinčio vandens palikti nerekomenduojame, dangos paviršių reikėtų netrukus nusausinti.

Apie padengimų atsparumus. Kamštis yra elastinga danga ir nepriklausomai nuo to, kuo ją apsaugosite atsparumas nešiojimui bei priežiūra smarkiai nesiskiria. Tokia danga nemėgsta abrazyvių medžiagų bei sunkių baldų neapsaugotomis kojelėmis, ratukais. Tačiau elastinga danga dyla labai lėtai ir ją atnaujinti reikės ne taip greitai.

Natūrali alyva yra jautresnė drėgnam valymui, bei reikalauja specialių priežiūros priemonių skirtų alyvuotam paviršiui, tačiau ji jaukesnė malonesnė vaikščioti basomis. Lakas atsparesnis buityje naudojamoms cheminėms priežiūros priemonėms. Ekologinių pranašumų gali tureti nebent natūralios alyvos pagamintos iš natūralių medžiagų. 

Kamštinėdanga.lt

2014-09-25 Sveiki, noreciau paklausti ar reikia papildomai lakuoti portugaliska samba danga, ji neklijuojama, suneriama kaip laminatas ir koks lakas jei reikia lakuoti siai dangai tiktu ir kiek kartu ja reiktu lakuoti.aciu

Laba diena,

Lakuotų kamštinių dangų papildomai lakuoti nereikia.

Kamštinėdanga.lt

2014-09-18 Laba diena, Norėčiau pasidomėti, ar įmanoma nuvalyti( ir kuo galima nuvalyti) klijus ant kamščio. Klijuojant dangą ji buvo ištepta.
Ačiū

Laba diena,

Kontaktinius klijus sunku nuvalyti, tačiau naudojant tirpiklinius valiklius įmanoma. Jei klijai vandens pagrindu, tuomet juos galima nuvalyti drėgna šluoste.

Kamštinėdanga.lt

2014-09-18 laba diena ka daryt po klijavimo atsirado oro pusles aciu

Laba diena,

Klijuojant kamštinę dangą atsiradusias pūsles galima bandyti priklijuoti. Reikia jas nežymiai pradurti bei į pūslės vietą išvirkšti klijų. Tuomet, pakalant guminiu plaktuku, tas vietas prispausti.

Kamštinėdanga.lt

2014-09-12 sveiki,noreciau paklausi ar sienu kamstine danga butina lakuoti.aciu

Laba diena,

sienų dangos jau yra paruoštos naudojimui, jų papildomai lakuoti nereikia

Kamštinėdanga.lt

2014-08-26 Laba diena, ar galima klijuoti kamstine danga tik sienos apacioje (20-40 cm) ant tapetu ? Aciu uz atsakyma

Laba diena,

Kamštinę sienų dangą galima klijuoti bet kokiame aukštyje bei ant lubų. Dėl tapetų - juos reikėtų pašalinti. Jei nuspresite to nedaryti, tvirtai besilaikančius tapetus rekomenduojama sušiaušti, kad kamštinė danga gerai prie jų priliptų.

Kamštinėdanga.lt 

2014-08-24 sveiki,argalima kamstine danga klijuoti ant senu dazytu grindu,kokia galetu buti grindu lygumo paklaida?

Laba diena,

Patariame paskaityti klijuojamų kamštinių dangų naudojimo instrukcijas. Svarbu, kad pagrindas ant kurio žadate klijuoti būtų tvirtas, stabilus, lygus, švarus bei sausas. Senų medinių grindų atveju svarbu įsitikinti, kad jos bus stabilios ateityje bei įvertinti lygumą. Aukščių skirtumas neturėtų viršyti 2mm matuojant 2m liniuote ar gulsčiuku bet kurioje vietoje, bet kuria kryptimi. Taip pat prasminga nuimti senus dažus, kad išvengti jų atšokimo rizikos.

Kamštinėdanga.lt

2014-06-13 Sveiki, ar galima nedengtai kamštinei dangai suteikti atspalvį prieš lakuojant? Panašiai kaip nubeicuoti parkeltentes.

Laba diena,

Dėkui už gerą klausimą. Kamštinę grindų dangą reikėtų vertinti taip pat, kaip ir kitas medines grindis. Panašiausia savo savybėmis yra pušis, kuri yra tokio pačio tankumo kaip ir kamštinės grindys. Kamštinę dangą galima lakuoti, bet kokiais medinėms grindims skirtais lakais, išskyrus sukietėjančius lakus (2-ų komponentų). Tonuoti taip pat galima, tik siūlytume iš pradžių pabandyti išgauti tenkinamą spalvą ant keleto pavyzdžių ir tik tuomet, suderinus spalvą, tonuoti visą grindų paviršių. Taip pat galite pabandyti įsigyti spalvotus lakus, taip išvengiant atskiro tonavimo. Pasitarkite su lako pardavėjais dėl jo tinkamumo kamštinėms grindims lakuoti.

Kamštinėdanga.lt

2014-04-08 klijuojama kamstine danga ant plaukijancio parketo (laminatas)ar galima?

Laba diena,

Pagrindas, kuris nėra tvirtas ar stabilus yra laikomas netinkamu klijuojamoms dangoms įrengti. Taigi, tai daryti galima tik patiems prisiėmus atsakomybę už galimas pasekmes. Bet kokiu atveju reikėtų vertinti plaukiojančios sistemos būklę ir įvertinus rizikas nuspręsti kaip įrengti klijuojamą kamštinę dangą.

Paviršius taip pat turi būti tinkamas klijams sukibti. Ant paruoštų medinių paviršių klijuoti būtų galima, o ant laminuotų paviršių - nerekomenduojame.

Kamštinėdanga.lt

2014-03-08 Sveiki,norėčiau paklausti ar galima klijuoti kamštinę dangą vonioj ant lubų.Perdanga medinė iškalta osb plokšte.

Laba diena,

Kamštinę sienų dangą galima klijuoti ant lubų. Vonios kambaryje naudojant kamštines sienas svarbu užsandarinti siūles tarp suklijuotų kamštinių plytelių. Dėl to, vonioje galima naudoti tik lakuotą kamštinę sienų dangą, kurią po suklijavimo reikės papildomai užlakuoti vandens pagrindo laku. Vaškuota sienų danga voniai netinkama, nes jos siūlių neįmanoma užsandarinti laku.

Prie lubų taip pat galima klijuoti ir niekuo nedengtas kamštines grindų plyteles ir jas padengti tokiu pačiu laku kaip ir sienų dangą.

Kamštinėdanga.lt

 

 

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai