KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2012-09-10 Sveiki, gal galit patart kaip galeciau pats issiklijuoti kamstine danga,statybose nesu naujokas, tiesiog idomu klijus tepti smulkiom sukom ant sienu, ar teptuku. Taip pat idomu ar geriau esamas gipso kartonio sienas nuglaistyti ar neverta. Aciu uz atsakyma :)

Sveiki,

Dėkojame už klausimą.

Klijus galite tepti voleliu arba mentele. Dėl glaistymo - siūles tarp plokščių rekomenduojame užglaistyti. Prieš klijuojant pasirūpinkite, kad paruošta siena būtų švari - be dulkių, glaistymo liekanų, bet kokių kitų nešvarumų ir pan. Klijuojant mūsų rekomenduojamais Multifix klijais gruntuoti sienų ar grindų paviršiaus nebūtina.

Kamštinės sienų dangos klijavimo patarimus/instrukciją rasite "Naudinga informacija" skyrelyje arba paspaudę šią nuorodą.

Sėkmės,

Kamštinėdanga.lt

 

 

2012-08-16 Labas vakaras. Domina kamštinė danga šildomoms grindims. Danga būtų skirta svetainei sujungtai su virtuve. Kiek susidariau nuomonę, geriau klijuojama prie pagrindo? Grindys išlygintos. Kokią dangą rekomenduotumėt, kokius klijus, laką?

Sveiki,

Dėkojame už klausimą.

Virtuvei siūlytume:

1. Granorte (gamintojas) su nedengtu paviršiumi arba

2. Wicanders (gamintojas) dizainus su PU laku, kuriuos dar reikia lakuoti po suklojimo. Juos atpažinti nesunku, tiesiog prafiltruokite produktus pagal gamintoją (Wicanders) ir ieškokite gaminių su "4V" žyme pavadinime.

Laką rekomenduojame Pall X96. Tiesiog užsukite į priedų skyrelį, ten rasite informaciją apie lakus.

Klijus jau nuo seno rekomenduojame kontaktinius - Multifix. Jie tinkami ir ant šildomų grindų.

 

Kamštinėdanga.lt

2012-02-15 Sveiki,norime virtuveje ir koridoriuje iskloti kamstine danga ir noreciau suzinoti kokia auksciausia atsparumo klase yra BLOOM ir STUDIO kolekciju? Ir kuris lakavimas yra atsparesnis:6 sluoksniu ar 2-u komponentu lakas vandens pagrindu? Ar po siom plytelem reikia kloti papildoma paklota,grindys bus klojamos ant betono. Dekoju!!

Laba diena,

Tiek BLOOM, tiek STUDIO kolekcijų lakavimai yra 31 atsparumo klasės. Tačiau BLOOM atveju yra naudojamos pažangios nano technologijos bei keraminės dalelės, dėl kurių kamštinės dangos paviršius yra labiau natūralus, matiškesnis, mažiau slidus bei šiek tiek atsparesnis. STUDIO lakavimas blizgesnis (pusiau matinis), dėl to labiau nutolstama nuo natūralios kamščio struktūros, o būtent tai puikiai išryškėja BLOOM kolekcijoje.

Dėl pakloto. Klojant plaukiojančias kamštines dangas svarbiausia nepamiršti pakloti 0,2mm polietileno plėvelės (ypač betoninio pagrindo atveju) ant pagrindo. Papildomas paklotas nėra būtinas, nes visos plaukiojančios kamštinės dangos jau turi integruotą 1,5mm antibakterinį kamštinį paklotą. Jei nusprestumėte pakloti papildomą paklotą naudokite tik kokybiškus, nesusispaudžiančius, kuo plonesnius paklotus. Kamštinė danga pati savaime yra elastinga, dėl to reiktų nepersistengti su minkštais paklotais.

Papildydamas galiu patvirtinti, kad galite kloti kamštines dangas tiek virtuvėje, tiek koridoriuje. Virtuvėje pajusite ir kitą kamštinės dangos privalumą - ant jos nelabai dūžta indai. Be to, siūlės tarp plokščių yra apsaugotos nuo drėgmės poveikio, tik nereikėtų tuo piktnaudžiauti. Koridoriuje paklokite didesnį apsauginį kilimėlį, tai rekomenduojame ir bet kokių kitų dangų atveju.

Kamštinėdanga.lt

2012-02-13 Sveiki, noriu pasiteirauti, ar galima deti kamstine danga jeigu numatomos sildomos grindys. Jeigu taip, tai kokias rekomenduojate. Aciu

Sveiki,

Kamštinę dangą kloti ant šildomų grindų galima tiek klijuojamų plytelių (šiluminės varžos koeficientas iki 0,1 m²K/W ), tiek plaukiojančių (šiluminės varžos koeficientas apie ~0,11-0,12 m²K/W) grindų atveju. Kadangi klijuojamos dangos varža mažesnė jai sušildyti reikia mažiau energijos. Plaukiojanti danga ilgiau šyla, tačiau ilgiau ir laiko šilumą. Svarbu, kad naudojant šildomas grindis kamštinės dangos paviršiaus temperatūra būtų nedidesnė nei +26C. Kurias rekomenduotumėme atsakyti sunku, kadangi abi rūšys tinkamos kloti ant šildomų grindų. Manau, Jūsų pasirinkimą, ko gero, lems kiti faktoriai nesusiję su šildomomis grindimis.

Kamštinėdanga.lt

2012-01-17 Labai domina kamštinės grindys, tačiau nerimauju dėl jų atsparumo. Girdėjau, kad jos minkštos ir nelabai atsparios nešiojimui. Ar tai tiesa? Ar galima jas dėti virtuvėje?

Laba diena, dėkojame už pirmą klausimą. Tiesa, kad kamštinės grindys elastingesnės nei populiariosios kietmedžio ar laminuotos grindys. Tai, savo ruožtu, reiškia du dalykus:

  1. Jas nėra labai sunku įbrėžti aštriu daiktu ar įspausti sunkiu baldu. Tačiau kamštiena turi savybę beveik pilnai atsistatyti po deformacijos, o to negali jokios kitos grindys. Pravartu būtų žinoti, kad kamštinės grindys yra tokio pat tvirtumo kaip pušinės ar eglinės grindų lentos, kurios jau nuo seno naudojamos tiek grindims, tiek statybai.
  2. Elastingos grindys daug atsparesnės paviršiaus dilimui. Taigi, nunešioti paviršiaus padengimą nuo kamštinių dangų užtruks kur kas ilgiau nei nuo kitų, kietesnių grindų paviršių. Dėl to perlakuoti teks arba gerokai vėliau, arba iš vis nereikės to daryti. Pakaks tik atnaujinimo lakuotų ar alyvuotų grindų priežiūros priemonėmis.

Papildydami, turėtume paminėti keletą išskirtinių kamštienos savybių. Šios grindys yra pačios šilčiausios iš medinių grindų. Taigi, jos ypač rekomenduojamos naudoti miegamuosiuose ar vaikų kambariuose.
Taip pat jos yra vienos iš labiausiai garsą slopinančių grindų dangų. Dėl to, pasirinkę kamštines grindis pajusite namuose ypatingą šilumos bei komforto pojūtį.

Virtuvėje kloti galite. Jas reikėtų saugoti taip pat kaip saugotumėte kitas medines ar laminuotas dangas.


Kamštinėdanga.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai